ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

Εφαρμογές Μοριακής Βιολογίας - Μοριακή Γενετική - Διαγνωστικοί Δείκτες

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ

ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΓΙΑ ΣΙΤΙΣΗ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2019-2020

Οι αιτήσεις για την παροχή δωρεάν σίτισης ακαδ.έτους 2019-2020 θα υποβάλλονται ηλεκτρονικά απoΤετάρτη 12-6-2019 (11:00 π.μ.) έως και Τρίτη 23-7-2019 (11:00 π.μ.)

μέσω της διαδικτυακής πλατφόρμας του Πανεπιστημίου (https://merimna.uth.gr), χρησιμοποιώντας τα συνθηματικά του ιδρυματικού λογαριασμού.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Για την υποβολή της αίτησης απαιτείται η χρήση VPN.

ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ (22 Ιουλίου 2019)

ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ
ΣΤΙΣ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018

Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε, την Τετάρτη 31-10-18, η ορκωμοσία των αποφοίτων του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών "Εφαρμογές Μοριακής Βιολογίας - Μοριακή Γενετική, Διαγνωστικοί Δείκτες" του Τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας.Στην ορκωμοσία παρευρέθησαν ο Πρύτανης του Παν. Θεσσαλίας, Καθηγητής κ. Ζ. Μαμούρης, ο Κοσμήτορας της Σχολής Επιστημών Υγείας Καθηγητής Ι. Στεφανίδης, ο Αν. Πρόεδρος του ΤΒΒ Αν. Καθηγητής Δ. Καρπούζας και ο Διευθυντής του ΠΜΣ "Τοξικολογία" Καθηγητής κ. Δ. Κουρέτας.

Συγχαρητήρια και Καλή σταδιοδρομία σε όλους του αποφοίτους!!!

Copyright © 2016-2017. All Rights Reserved.